Середа, 22.05.2019, 09:47
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Березень » 31 » Міський голова Сергій Іванович Філіпенко провів  заплановану робочу зустріч з головами квартальних, будинкових комітетів та ОСББ
08:58
Міський голова Сергій Іванович Філіпенко провів  заплановану робочу зустріч з головами квартальних, будинкових комітетів та ОСББ

12

Міський голова Сергій Іванович Філіпенко провів  заплановану робочу зустріч з головами квартальних, будинкових комітетів та ОСББ. Зустріч  міського  голови  відбулася в актовому залі ЦДЮТ за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Гребенюка С.А., секретаря міської ради Клименко Н.М., начальника УМА та ЖКГ Нікітіна М.М., керівника КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг» Коротченка М.М., директора Знам’янського ВКГ  ОКВП «Дніпро-Кіровоград»  Рябова О.М.

Міський голова проінформував присутніх про основні здобутки  виконавчого комітету  Знам’янської міської ради за результатами діяльності минулого року, а також акцентував увагу на ключових питаннях,  які потребують першочергового вирішення. На протязі 2016 року  робота виконкому була спрямована на виконання власних рішень, на реалізацію прийнятих програм, що стосувалися міста та міського житлово-комунального господарства, формування та виконання бюджету міської ради, залучення додаткових фінансових ресурсів до міського бюджету, забезпечення мешканців міста комунальними послугами.  Про якість  роботи  свідчать показники виконання дохідної частини  бюджету. За  2016 рік  до загального фонду міського бюджету м. Знам’янка надійшло доходів  у сумі 103045,5 тис. грн., що складає 103,6% виконання планових показників за 2016 рік. 

12

Також  Сергій   Іванович  звернув  увагу  присутніх  на  те, що протягом 2016 року  до виконавчого комітету Знам`янської міської ради надійшло  2307 звернень громадян, що на 1166 звернень більше, порівняно з відповідним періодом 2015 року. На особисті прийоми  до міського голови звернулось – 105 громадян . Особлива увага приділяється вирішенню питань, які порушують ветерани війни і праці, інваліди,  учасники АТО, переселенці із зони АТО, пенсіонери, особи, які  постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітні сім`ї, діти-інваліди, одинокі матері та особи, які потребують соціального захисту та підтримки.

Враховуючи не великий  відсоток перевиконання бюджету  за кошти міського бюджету  учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста забезпечені гарячим харчуванням. Від плати за перебування в дошкільних навчальних закладах міста звільнені діти-сироти, діти, що перебувають під опікою, діти, батьки яких перебувають та загинули  в зоні АТО,  діти з малозабезпечених сімей. Діти зазначених категорій  забезпечені харчуванням за кошти міського бюджету

Значно оновлено матеріально-технічну базу закладів освіти. На придбання обладнання витрачено кошти у сумі 970523,40 грн., на проведення ремонтних робіт – 1148900, 49 грн.  

Протягом звітного періоду  в місті Знам’янка був  проведений капітальний ремонт вулиць, доріг, тротуару по вул. Віктора Голого; виконані роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення ,  відновлено мережу зовнішнього освітлення довжиною 7,7 км.                                                                                                                  

Придбано та встановлено  дитячі майданчики; придбано пристрій для освітлення пішохідного переходу; виконані роботи з капітального ремонту житлового фонду. 

12

Для комунального закладу  «Знам’янська міська лікарня імені А.В.Лисенка» придбано високовартісну апаратуру;  проведено капітальний ремонт приміщень терапевтичного відділення міської лікарні з заміною вікон на металопластикові, а також крівлі патологоанатомічного відділення;  згідно укладеного договору про співпрацю з фірмою «Окомедікас» на наданому нею сучасному, високотехнологічному обладнанні, проведено перші операції з мікрохірургії ока, а також ведеться амбулаторний прийом знам’янчан;   придбано автомобіль «швидкої допомоги».

З метою покращення матеріальної бази музичної школи  ім. М.В. Лисенка у 2016 році, за рахунок бюджетних коштів, було придбано музичні інструменти, частково (25)  вікон замінено на енергозберігаючі, частково відремонтовано вхідний фасад школи, зроблено поточний ремонт 11 учбових класів.. 

Для створення комфортних умов роботи бібліотек, за кошти міського бюджету  вирішені наступні питання: встановлено індивідуальне газове опалення в центральній бібліотеці; проведено реконструкцію опалення з встановленням газового котла, капітальний ремонт (заміна вікон на енергозберігаючі)  та поточний ремонт приміщення бібліотеки-філії №1; придбано ноутбук ,  монітор,стільці . Відбулось поповнення бібліотечних фондів 

Під час зустрічі мешканці  міста мали можливість поспілкуватися з міським головою про наболіле – проведення робіт по грейдеруванню вулиць;  встановлення дитячих майданчиків;  закриття люків; відновлення зовнішнього освітлення;  встановлення світлофорів; асфальтування прибудинкових територій; перегляд розкладу  руху автобусів  на  міських автобусних маршрутах  загального користування ; підвищення вартості проїзду в міському транспорті;  проведення поточних ремонтів дахів багатоповерхівок; своєчасність вивезення сміття; встановлення автобусних зупинок; забезпечення якісного харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах міста  та багато інших. 

За підсумками зустрічі  міський голова подякував всіх присутніх за їх  небайдужість до вирішення проблем міста та побажав  і в майбутньому плідно  співпрацювати   на благо територіальної громади нашого міста. 
  
Головний спеціаліст  Н.Сич     

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 288 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3

Кировоград: новости и сайты