Понеділок, 17.12.2018, 05:09
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Березень » 20 » Міський голова Сергій Іванович Філіпенко провів заплановану робочу зустріч з працівниками  закладів освіти та культури міста
15:58
Міський голова Сергій Іванович Філіпенко провів заплановану робочу зустріч з працівниками  закладів освіти та культури міста

12

Міський голова Сергій Іванович Філіпенко провів заплановану робочу зустріч з працівниками  закладів освіти та культури міста. Зустріч  міського  голови  відбулася в актовому залі НВК " ЗШ№ 3 - гімназія".

Сергій  Іванович  Філіпенко проінформував присутніх про основні здобутки  виконавчого комітету  Знам’янської міської ради за результатами діяльності минулого року, а також акцентував увагу на ключових питаннях,  які потребують першочергового вирішення.
Про якість  роботи свідчать показники виконання дохідної частини  бюджету. За 2016 рік  до загального фонду міського бюджету м. Знам’янка надійшло доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) у сумі 103045,5 тис. грн., що складає 103,6% виконання планових показників за 2016 рік (затверджено з урахуванням змін 99505,2 тис. грн.). 

У 2016 році до спеціального фонду міського бюджету м. Знам’янка (без урахування міжбюджетних трансфертів) надійшло доходів у сумі 8645,9 тис. грн., що складає 99,9 % планових показників (затверджено з урахуванням змін 8657,1 тис. грн.). 

Протягом 2016 року заробітна плата педагогічним працівникам виплачена вчасно та у повному обсязі. Виплата надбавки за престижність праці здійснюється у граничному розмірі – 20 %. До Дня працівників освіти виплачено щорічну грошову винагороду у розмірі – 20 %. Матеріальна допомога на оздоровлення виплачена у розмірі посадового окладу усім працівникам закладів освіти під час відпускної кампанії. Також, виплачено премію педагогічним працівникам у розмірі 10 % у листопаді 2016 року,      20 % - у грудні місяці.

12

За кошти міського бюджету організовано роботу групи продовженого дня для учнів 1-4 класів у Знам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Т.Г.Шевченка.

Учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста забезпечені гарячим харчуванням за кошти міського бюджету. Вартість денного одноразового харчування збільшено з 6 до 9 гривень для учнів 1-4 класів. Для дітей пільгових категорій – з 7 до 10 гривень.

Від плати за перебування в дошкільних навчальних закладах міста звільнені діти-сироти, діти, що перебувають під опікою, діти, батьки яких перебувають та загинули  в зоні АТО,  діти з малозабезпечених сімей.

Організовано роботу 6 пришкільних оздоровчим таборів з денним перебуванням дітей. Літнім оздоровленням у пришкільних оздоровчих таборах охоплено 533 учні. З міського бюджету виділено 150,3 тисячі гривень.

Протягом звітного періоду значно оновлено матеріально-технічну базу закладів освіти. Так, на придбання обладнання витрачено кошти у сумі 970523,40   грн., на проведення ремонтних робіт – 1148900, 49  грн.
Видатки спрямовані на придбання комп’ютерних класів (2), інтерактивних комплексів (4), спортінвентаря, форми для вихованців спортивних секцій, обладнання для харчоблоків освітніх закладів тощо. 

На підготовку навчальних закладів до нового навчального року виділено кошти у сумі 180000,0 грн.

Протягом 2016 року виконано наступні ремонтні роботи: капітальний ремонт внутрішньої системи теплопостачання ДНЗ № 6; проведена часткова заміна труб тепломережі; заміно вікна на енергозберігаючі; введено в експлуатацію котельню  на альтернативному виді палива в ДНЗ №8 "Світлячок"; проведено поточний ремонту даху теплопункту. У всіх дошкільних навчальних закладах виконано поточні ремонти ігрових майданчиків, всіх приміщень закладів. Належним чином оформлені ігрові зони для дошкільнят, зони навчання, психологічного розвантаження, природи, фізкультури, трудової діяльності. 

З метою покращення матеріальної бази музичної школи  ім. М.В. Лисенка у 2016 році, за рахунок бюджетних коштів, було придбано 5 домр для учнів оркестру народних інструментів, частково (25)  вікон замінено на енергозберігаючі, частково відремонтовано вхідний фасад школи, зроблено поточний ремонт 11 учбових класів, 7 службових приміщень, 2 коридорів. 

Для створення комфортних умов роботи бібліотек, за кошти міського бюджету  вирішені наступні питання: встановлено індивідуальне газове опалення в центральній бібліотеці; проведено реконструкцію опалення з встановленням газового котла, капітальний ремонт (заміна вікон на енергозберігаючі)  та поточний ремонт приміщення бібліотеки-філії №1; придбано ноутбук ,  монітор,стільці . Відбулось поповнення бібліотечних фондів . 

Протягом звітного періоду був проведений капітальний ремонт вулиць, доріг, тротуару по вул. Віктора Голого; виконані роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення ,  відновлено мережу зовнішнього 

Придбано та встановлено  дитячі майданчики; придбано пристрій для освітлення пішохідного переходу; виконані роботи з капітального ремонту житлового фонду на загальну суму 1047838,21грн.

12

Під час зустрічі голова профспілки освіти міста Тетяна Мельник озвучила низку важливих  питань і прохань до міськоі влади. Серед них:  оплата  добових  педагогам,  які бувають у відрядженнях; приведення у відповідність штатних розкладів у дошкільних закладах міста та введення до них посад  психологів тощо. 

Також освітяни міста висловили побажання облаштування пішохідного переходу по вул. В. Голого, проведення робіт по асфальтуванню прилеглих доріжок  до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів  міста.

За підсумками зустрічі начальник відділу освіти Грекова Л.А. подякувала  міського голову за інформування трудового колективу про роботу влади за 2016 рік,  та побажала  щоб від знам'янських освітян на Всеукраїнських олімпіадах приймали участь багато дітей нашого міста. 

Головний спеціаліст
Н.Сич  

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 364 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.6/10

Кировоград: новости и сайты