Неділя, 12.05.2024, 23:51

Головна » 2012 » Січень » 25 » Міський голова взяв участь у святковому богослужінні з нагоди Храмового свята
Міський голова взяв участь у святковому богослужінні з нагоди Храмового свята

12   25 cічня 2012 року релігійна громада (парафії) Святої мучениці Тетяни Олександрійської єпархії Української Православної Церкви міста Знам’янки святкувала Храмове свято. У святковому богослужінні взяли участь: міський голова І.Крижановський , головний спеціаліст відділу внутрішньої політики О.Зайченко, благочинний Знам’янського церковного округу митрофорний протоієрей о.Євгеній та духовенство Знам'янського благочиння.

12   Міський голова Ігор Борисович Крижановський від імені Знам'янської міської ради та її виконавчого комітету привітав настоятеля о.Володимира (Потапчука) та прихожан церкви Святої мучениці Тетяни з храмовим святом, вручив подарунок та пам'ятну адресу.
24 січня 2012 року у церкву прибула чудотворна ікона Пресвятої Богородиці, іменованою "Скоропослушницею", зі Святої Гори Афон. З усіх куточків міста і околиць прибуло більше трьох тисяч вірян, щоб помолитися і просити заступництва у ікони Божої Матері. Урочистість завершилась святковим обідом.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 675 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2