Субота, 04.05.2024, 18:58

Головна » 2013 » Серпень » 20 » Міський голова зустрівся з учасником бойових дій Новіковим Сергієм Яковичем
Міський голова зустрівся з учасником бойових дій Новіковим Сергієм Яковичем

Міський голова Крижановський Ігор Борисович зустрівся з учасником бойових дій, авіаційним генералом Новіковим Сергієм Яковичем, який у роки Великої Вітчизняної війни звільняв Знам’янку від німецьких загарбників. Зараз Сергій Якович проживає у Мінську. За особисті мужність і героїзм, виявлені в боях за визволення м. Богодухова у серпні 1943 року, йому присвоєно звання «Почесний громадянин Богодухова». Подорожуючи дорогами війни, які він пройшов 70 років тому, Сергій Якович побував у м. Олександрії, с. Мошорино Знам’янського району.

Під час зустрічі з міським головою ветеран поділився спогадами про свій бойових шлях, розповів про роботу у післявоєнні роки.
Сергій Якович побував на меморіальному кладовищі, де вшанував пам`ять загиблих у рови війни.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 874 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/2