Субота, 20.04.2024, 07:24

Головна » 2015 » Жовтень » 30 » Мітинг до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників
Мітинг до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників
28 жовтня 1944 року назавжди залишиться в пам’яті нашого народу. Саме в цей день було визволено нашу рідну землю від німецько-фашистських окупантів.

Вже 71-й рік поспіль ми згадуємо подвиги героїв, які заради мирного майбутнього власною кров’ю захищали кожний шматочок своєї батьківщини. Вони пройшли важкий кривавий шлях війни, вистояли і перемогли у нелегкій боротьбі за свободу нашого народу.

28 жовтня цього року в смт.Знам’янка Друга біля пам’ятника Воїну-визволителю був проведений мітинг, на якому були присутні працівники Знам’янської Другої селищної ради, вчителі та учні Знам’янських шкіл № 6 та № 7, мешканці селища. До присутніх із привітаннями звернулися селищний голова Філіпенко С.І. та голова ради ветеранів війни і праці селища Промахова Л.Ю., які наголосили, що святий обов’язок сучасних і майбутніх поколінь – не забути, якою ціною здобуто Перемогу.

Ведучі  заходу (вчитель Знам’янської ЗШ № 7 С. Свірбій, учень Знам’янської ЗШ № 7 Д. Рогов та учениця Знам’янської ЗШ № 6 К. Андрусяк) розповіли про подвиг воїнів, народних ополченців, партизан і підпільників, оборонявших і визволявших Україну під час Другої Світової війни. Із музичними вітаннями виступили: вокальний колектив селищного Будинку культури «Горлиця» (художній керівник – К.Пасхалова, акомпаніатори – С. Азаров та О. Ульяніч), вокальна група «Юність» Знам’янської ЗШ № 7 (керівник – Т. Машковська). Музичне оформлення заходу здійснив О. Редько., сценаріст – директор Будинку культури І. Коломійченко.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про загиблих героїв, присутні поклали до пам’ятника квіти.

Внесок українського народу в перемогу над фашизмом неоціненний.  Нехай подвиги воєнного покоління назавжди збережуться в пам’яті благородних нащадків.

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 963 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.4/8