П`ятниця, 03.05.2024, 04:17

Головна » 2013 » Квітень » 17 » Міжнародний фестивалю – конкурс «Нейгаузівські музичні зустрічі»
Міжнародний фестивалю – конкурс «Нейгаузівські музичні зустрічі»

12         Нещодавно у місті Кіровограді відбулася грандіозна мистецька подія – Міжнародний фестивалю – конкурс «Нейгаузівські музичні зустрічі» до 125 – річчя від дня народження Генріха Нейгауза. В рамках заходу відбулись: Міжнародна науково - практична конференція, відкриття пам’ятної дошки Г. Нейгаузу, різноманітні концерти, майстер – класи, конкурсні прослуховування. Вихованці та викладачі фортепіанного відділу Знам’янської музичної школи ім.Лисенка долучились до цього дійства. Відвідали концерт заслуженого артиста України, лауреата міжнародних конкурсів, професора Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського Юрія Кота та симфонічного оркестру Кіровоградського музичного училища. А вихованка викладача Голубової Н.В. по фаху фортепіано, учениця 2 класу, Козішкурт Анастасія прийняла участь у конкурсних прослуховуваннях, до участі в яких запрошувалися студенти вищих мистецьких навчальних закладів , учні середніх спеціальних музичних шкіл та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Анастасія змагалася на краще виконання творів Й.С. Баха, віртуозного етюду та творів сучасників. Від конкурсу та концерту викладачі та учені отримали досвід, незабутні враження і були нагороджені цінними подарунками та дипломами.
Категорія: Новини культури | Переглядів: 783 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0