Четвер, 28.03.2024, 23:02

Головна » 2012 » Січень » 23 » Міжнародний форум «Креативне місто»
Міжнародний форум «Креативне місто»

12         21 січня 2012 року у м.Кіровограді пройшов Міжнародний форум «Креативне місто», участь у якому  взяли міський голова Ігор Крижановський та начальник управління економіки і власності Лариса Нестеренко. На форумі виступили такі відомі експерти з питань розвитку та брендингу міст, як Чарльз Лендрі (Велика Британія), Ніна Літвінова та Денис Візгалов (Російська Федерація), Олег Соскін, Денис Богуш, Мирослав Кошелюк та Василь Косів (Україна).
Метою заходу було надати представникам українських міст практичні знання із інноваційних стратегій розвитку територій, а також створення умов для налагодження ділових відносин між представниками органів місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями та міжнародними організаціями, що працюють у сфері розвитку міст.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 686 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0