Субота, 28.01.2023, 02:03
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2015 » Лютий » 12 » Молодь за Євроінтеграцію
16:19
Молодь за Євроінтеграцію
 
12
Одним із найважливіших чинників розвитку людської цивілізації, безумовно, виявилась інтеграція. На сьогодні ефективна інтеграція України до світового економічного простору є нагальним завданням держави та економіки.             

Проблема економічної інтеграції для України є однією з першочергових , а враховуючи те , що Україна – одна з найбільших європейських держав , то для неї особливо важливою є інтеграція саме з країнами Європи і , в першу чергу, з країнами – членами Європейського Союзу. Перспектива інтеграції у ЄС України залежить значною мірою від вирішення ряда економічних проблем ,що  наближує Україну до членства у Європейському Союзі. 

Традиційно молодь вважалась найбільш прихильною до євроінтеграції частиною суспільства. Саме українська молодь стала рушійною силою Революції Гідності ,відстоявши курс країни на євроінтеграцію. Саме цій   темі була присвячена бесіда - діалог  «Молодь за інтеграцію в Європу, яка відбулася в міській юнацькій бібліотеці. 

Участь у заході взяли учні  9-х класів ЗОШ№3 ( 9-А кл. кл.кер.Полторак Л.Д. та 9-Г кл. кл.кер.Бєзяєва Н.М). Основною метою заходу було поширити знання учнів про важливість Європейського об»єднання , акцентувати увагу  на необхідність поширення знань про  Україну , як можливого члена Євросоюзу , сприяти новому європейському світогляду молоді. 

 Дискусія навколо членства в ЄС сьогодні в часі. І немає сумнівів ,що Україна буде в Євросоюзі.            Категорія: Новини культури | Переглядів: 767 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1

Кировоград: новости и сайты