14:19 Музика мого дитинства | |
![]() Травень місяць традиційний місяць випускних вечорів . Знам’янська музична школа вітала своїх випускників 2014 року. Свято «Музика мого дитинства» було приурочено до Дня захисту дітей. Свідоцтва про закінчення школи отримали 25 учнів фортепіанного, струнно – смичкового, народного та музично – теоретичного відділів. ![]() На святі були присутні поважні гості - мер міста Крижановський Ігор Борисович та начальник відділу культури і туризму Бабаєва Світлана Миколаївна, які виступили з вітальними словами. Ігор Борисович вручив свідоцтва відмінникам навчання Шорсткій Ганні ( фортепіано, клас викладача Тазітдінової Я.Ю.) та Накоп’юк Юлії ( скрипка, клас викладача Бельніцької А.О.) В актовій залі лунали щирі привітання та слова вдячності учням, які проявили себе обдарованими і наполегливими вихованцями від директора школи, адміністрації та батьків. ![]()
Приємно також відзначити, що педагогічний колектив мистецького закладу зробив все можливе, аби виконати важливу місію по вихованню працелюбності учнів, розвитку вміння організуватися і раціонально розподілити свій час, прищепленню смаку до мистецтва, пробудженню творчого начала, яке потрібне в будь-якій діяльності, зазначив у своєму виступі директор школи Івасенко Сергій Володимирович. ![]() Після урочистого вручення свідоцтв про закінчення школи відбувся прощальний концерт випускників та традиційний запуск повітряних кульок. ![]() Тож міцного здоров’я вам, випускники, щастя, благополуччя. Пронесіть через все життя любов до мистецтва – вічного, дивовижного та неповторного! | |
|