П`ятниця, 19.04.2024, 13:33

Головна » 2011 » Липень » 25 » На 14-ій сесії міської ради
На 14-ій сесії міської ради
12               Відбулася чотирнадцята сесія міської ради шостого скликання. На початку сесії міський голова І.Крижановський привітав із 60-річчям з дня народження депутата міської ради В.Іванова та вручив депутату міської ради О.Антоненку нагрудний знак Всеукраїнської Спілки радянських офіцерів «За верность присяге». Депутати міської ради розглянули 30 питань. Із депутатськими запитами звернулись до сесії депутати В.Хохлов, О.Антоненко, Е.Ільченко. Їхні запити стосувались ремонту каналізаційних мереж підвальних приміщень по вул.. Привокзальній, 6,8,10,12 та Фрунзе,122; освітлення подвір’їв будинків 2,4.6 по вул.. Привокзальній та вирішення інших питань. Серед розглянутих питань – «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.10 р. № 93 «Про міський бюджет на 2011 р.», доповіла яке начальник фінансового управління Т.Іваськів. Вона інформувала і по питанню «Звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2011 р.». Сесією внесено зміни до Положення про міський фонд охорони навколишнього природного середовища та затверджено Правила благоустрою м.Знам’янка , селищ Знам’янка та Водяне в новій редакції, які передбачають утримання та озеленення територій, санітарне очищення та місця масового відпочинку, земляні роботи та інші питання.
12               Своїм рішенням сесія міської ради припинила діяльність міської телерадіокомпанії шляхом ліквідації, встановивши термін ліквідації до 1 листопада 2011 року. Розглянуто питання врегулювання земельних відносин, приватизації земельних ділянок, продовження термінів оренди земельних ділянок та інші питання. Сесія відмовила у наданні згоди на виготовлення проекту землеустрою на земельну ділянку ПАТ «МТС Україна» по пров. 2-ому Поперечному для розміщення базової станції мобільного зв’язку. Розглянувши листа голови Знам’янського теркому профспілки залізничників та транспортних будівельників О.Бондаренка щодо порушення питання про перенесення Дня залізничника на першу неділю серпня, міська рада вирішила порушити клопотання щодо позитивного вирішення даного питання перед Президентом України. Вів сесію міський голова І.Крижановський.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 738 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0