Четвер, 25.04.2024, 14:50

Головна » 2015 » Травень » 14 » На часі – об’єднання територіальних громад
На часі – об’єднання територіальних громад
   Відбулися консультації представників органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади міста Знам’янка щодо добровільного об’єднання громад.
   У робочих зустрічах міського голови Ігоря Борисовича Крижановського з Петрівським сільським головою Леонідом Михайловичем Шульгою та Мошоринським сільським головою Олексієм Григоровичем Кондратенком взяли участь секретар Знам’янської міської ради Надія Анатоліївна Адамович, т.в.о. першого заступника міського голови – начальник фінансового управління виконавчого комітету Знам’янської міської ради Тетяна Анатоліївна Іваськів, начальник відділу по обслуговуванню ра12ди Знам’янської міської ради Наталія Василівна Брунцвік.
Під час консультацій, учасники обговорили перспективи реалізації основних вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», зупинилися на актуальних питаннях функціонування різних сфер діяльності сільських рад, шляхах розв’язання питань, що виникають.
   Власне бачення вирішення піднятого питання висловили голови відповідних сільських рад (необхідність обговорення з мешканцями сіл та депутатами сільських рад питання об’є
днання; перспективи збереження самостійності окремих сільських громад).

12  Представники Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету надали інформацію щодо переваг об’єднання з м. Знам’янка, як можливого адміністративного центру об’єднаної територіальної громади, яка має достатньо розвинуту інфраструктуру для забезпечення населення запропонованих до об’єднання населених пунктів освітніми, медичними, соціальними, адміністративними та іншими послугами на належному рівні та в повному обсязі. Об’єднання зусиль підвищать спроможність Знам’янської міської об’єднаної територіальної громади у вирішенні проблем, актуальних для її жителів, забезпечить сильне та ефективне місцеве самоврядування, максимально наблизить органи самоврядування до людей.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 964 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 4.1/9