Четвер, 28.03.2024, 23:08

Головна » 2016 » Березень » 21 » На Кіровоградщині продовжується місячник добровільної здачі зброї
На Кіровоградщині продовжується місячник добровільної здачі зброї
Так, мешканець Знам’янського району добровільно здав до відділу поліції кількадесят набоїв до зброї армійських зразків калібру 7,62 мм, гранату та металевий предмет округлої форми, схожий на магазин барабанного типу до зброї армійських зразків.

«За словами громадянина, боєприпаси він знайшов на присадибній ділянці та зберігав за місцем свого проживання як знахідку, що має історичну цінність. У зв’язку з добровільною здачею чоловік звільняється від кримінальної відповідальності за зберігання заборонених предметів», – повідомив начальник Знам’янського відділу поліції Андрій Бензар..

Правоохоронці нагадують, що згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 680 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0