Вівторок, 07.05.2024, 00:02

Головна » 2013 » Червень » 11 » На контролі міського голови - погашення заборгованості з виплати заробітної плати КП "Шляховик"

12         Під час щопонеділкової апаратної наради в Кіровоградській облдержадміністрації заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Галина Пастух відзвітувала про забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Кіровоградської області. Стосовно підприємств комунальної власності, за її словами, на сьогодні відкритим залишається питання тільки з КП "Шляховик" у місті Знам’янці, де ще не вдалося погасити заборгованість у повному обсязі.
- Тому першочергове завдання Знам'янському міському голові – щоб розроблений комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію цієї заборгованості, був виконаний до 1 липня, - підкреслила Галина Пастух.
10 червня 2013 року міський голова І.Крижановський провів нараду за участю начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Лаптєвої Л.О., начальника Знам’янського фінансового управління Іваськів Т.А., начальника КП «Шляховик» Булаха О.М., начальника КП «Знам’янська ЖЕК №1» Дегтяря Є.Г. по питанню термінового погашення заборгованості із виплати заробітної плати перед працівниками комунального підприємства «Шляховик».
Станом на 01.06.2013 року заборгованість КП «Шляховик» по заробітній платі та внесків до Пенсійного фонду України складає 417,6 тис. грн.(274,9 тис. грн. - заробітна плата, 142,7 тис. грн. - внески до Пенсійного фонду).
На нараді здійснено аналіз фінансового стану даного підприємства, за результатами аналізу встановлено джерела отримання коштів, які можуть забезпечити погашення заборгованості по заробітній платі перед працівниками КП «Шляховик».
Міський голова дав доручення керівникам комунальних підприємств міста, які мають заборгованість перед КП «Шляховик», вжити необхідні заходи для забезпечення отримання грошових коштів підприємства. Доручено керівнику КП «Шляховик» Булаху О.М. погасити заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємства до 01 липня поточного року.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 763 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0