Субота, 20.04.2024, 13:45

Головна » 2015 » Квітень » 9 » На контролі міської влади – дошкільні навчальні заклади міста
На контролі міської влади – дошкільні навчальні заклади міста

З метою визначення проблемних питань щодо матеріально-технічної бази дошкільних закладів, 09 квітня 2015 року відбулася робоча поїздка міського голови І.Крижановського, в.о. першого заступника міського голови Т.Іваськів та начальника відділу освіти Н.Попової по дошкільних навчальних закладах міста.

В ході поїздки вивчено ряд питань по підготовці ДНЗ до нового навчального року та осінньо-зимового періоду; розроблено ряд  першочергових заходів, які забезпечать економію енергоресурсів та стале проходження опалювального сезону 2015/2016 років, а саме: встановлення метало пластикових вікон, поточні ремонти систем теплопостачання, водовідведення, котельного обладнання.

Слід зазначити, що вже протягом 2015 року  за кошти міського бюджету здійснено ряд заходів, спрямованих на зміцнення матеріально-технічної бази ДНЗ:

Придбано холодильник для ДНЗ № 2 «Теремок» на суму 5 тис.грн.;
Придбано пральну машину  для ДНЗ № 3 «Івушка» на суму 6,6 тис.грн.;
Придбано та встановлено електричні плити у ДНЗ № 7 «Козачок» на суму 24 тис.грн.

За результатами об’їзду, міським головою І.Крижановським надано ряд доручень щодо підготовки дошкільних закладів до нового навчального року.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 868 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3