Середа, 08.05.2024, 11:17

Головна » 2013 » Червень » 13 » На контролі – соціальні ініціативи Президента України
На контролі – соціальні ініціативи Президента України
12         Розширена нарада за участю керівників управлінь і відділів міськвиконкому,  керівників окремих установ та організацій  відбулася 12 червня 2013 року під головуванням  першого заступника міського голови Джулая В.О. На нараді розглянуто питання про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, розпорядження голови Кіровоградської обласної держадміністрацій "Про хід реалізації соціальних ініціатив Президента України".  Інформували з даного питання начальник фінансового управління Іваськів Т.А., заступник начальника відділу освіти Попова Н.О., начальник відділу культури і туризму Бабаєва С.М.

Кожен керівник у своїй сфері діяльності розповів про втілення даних ініціатив у життя в нашому місті. Джулай В.О. звернув увагу на необхідності ширшої роз’яснювальної  роботи серед населення, адже зараз багато зроблено на місцях і люди відчули турботу влади про себе.

12         В ході проведеної наради розглянуто питання щодо фактичного використання коштів бюджету розвитку, хід виконання міських програм розвитку бюджетних галузей міста. Адже саме місцеві бюджети виконують особливу роль, тому що вони є фінансовою основою місцевого самоврядування. За рахунок коштів місцевих бюджетів фінансуються найбільш значні заходи держави в галузі освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, тобто всі ті витрати, які зачіпають інтереси широких верств населення. Саме від раціонального управління системою місцевого бюджету залежить ефективність функціонування усієї бюджетної системи та здійснення фінансової політики нашого міста.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 905 | Додав: Zagor | Рейтинг: 5.0/1