П`ятниця, 26.04.2024, 07:30

Головна » 2011 » Липень » 27 » На нараді будинкових комітетів
На нараді будинкових комітетів
12               Міський голова І.Крижановський провів нараду з головами та секретарями будинкових комітетів. Були розглянуті наступні питання: · про здійснення підготовчих робіт до проведення Всеукраїнського перепису населення 2012 року; · про святкування Дня міста, Дня Державного Прапора України та 20-річчя незалежності України; · про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства"; · про співпрацю будинкових комітетів із службами міськвиконкому по виявленню дітей, що потребують соціального захисту; · про тарифи на послуги КП "Міська аварійна служба"; · про основні проблеми підготовки житлового фонду міста до переходу житлових будинків до ОСББ; · про основні завдання будинкових комітетів по організації робіт санітарної очистки прибудинкових територій у рамках підготовки до святкування Дня міста. Керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко нагадала учасникам зібрання про те, що у 2012 році відбудеться Всеукраїнський перепис населення і зараз у місті проходять підготовчі заходи. Зокрема, звернулася до секретарів будинків з проханням надати допомогу у виявленні квартир, в яких ніхто не проживає і не прописаний. Н.Тесленко також розповіла про міські заходи, які плануються до Дня міста та Дня незалежності України і запросила всіх взяти участь у святкуванні.
12               Завідуюча сектором у справах сім’ї та молоді С.Бабаєва проінформувала присутніх про зміни до Закону України "Про охорону дитинства", що стосується визначення категорій сімей, які можуть бути віднесені до поняття "багатодітна сім’я". Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Шевченко проінформувала про ситуацію, яка склалася у місті з неблагополучними сім’ями. Подякувала головам та секретарям будинкових комітетів за допомогу та висловила надію на подальшу співпрацю щодо виявлення дітей, які потребують соціального захисту. Чимало уваги було приділено питанню тарифів на послуг, які надає КП "Міська аварійна служба". Доповідав з цього питання начальник підприємства О.Джулай. Він відповів на численні запитання присутніх. З останніх двох питань інформувала начальник управління містобудування, архітектури та ЖКГ Н.Брунцвік і начальник спецінспекції В.Лобов. Н.Брунцвік проінформувала присутніх про виконані роботи по ремонту житлового фонду та про заплановане на поточний рік. А також розповіла про механізми переходу будинків із комунальної власності до ОСББ. В.Лобов відповів на запитання учасників наради щодо роботи спецінспекції та звернувся з проханням навести лад біля тих будинків, які відмовилися від послуги прибирання прибудинкових територій. Організаційні заходи по проведенню наради виконані організаційним відділом міськвиконкому.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 726 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0