П`ятниця, 29.03.2024, 04:36

Головна » 2011 » Липень » 29 » На нараді квартальних комітетів
На нараді квартальних комітетів
12           Міський голова І.Крижановський провів нараду з головами квартальних комітетів. На порядку денному стояли наступні питання: · про здійснення підготовчих робіт до проведення Всеукраїнського перепису населення 2012 року; · про святкування Дня міста, 20-річчя незалежності України та Дня Державного Прапора України; · про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства"; · про співпрацю квартальних комітетів із службами міськвиконкому по виявленню дітей, що потребують соціального захисту; · про організаційні заходи щодо ліквідації самозвалищ на земельних ділянках недоглянутих будинків; · про укладання договорів із жителями приватного сектору щодо вивезення та утилізації побутового сміття; · про основні завдання квартальних комітетів по організації робіт по санітарній очистці прибудинкових територій у рамках підготовки до святкування Дня міста. Керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко нагадала учасникам зібрання про те, що у 2012 році відбудеться Всеукраїнський перепис населення і зараз у місті проходять підготовчі заходи, а саме, визначається наявність чи відсутність номерних табличок на будинках. Керуюча справами наголосила на тому, що власник приватного будинку, згідно з Правилами благоустрою міста, несе повну відповідальність за розміщення номерних знаків на своєму будинку і має їх встановлювати за власні кошти. З цього питання виступив начальник управління статистики у Знам’янському районі О.Рожков, який подякував присутнім за плідну співпрацю та допомогу у вирішенні організаційних питань по підготовці Всеукраїнського перепису населення. Н.Тесленко також проінформувала про міські заходи, які плануються до Дня міста та Дня незалежності України, і запросила всіх взяти участь у святкуванні. Завідуюча сектором у справах сім’ї та молоді С.Бабаєва проінформувала присутніх про зміни до Закону України "Про охорону дитинства", що стосується визначення категорій сімей, які можуть бути віднесені до категорії "багатодітна сім’я". Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Шевченко розповіла про ситуацію щодо неблагополучних сімей, яка склалася у місті. Подякувала головам квартальних комітетів за допомогу та висловила надію на подальшу співпрацю щодо виявлення дітей, які потребують соціального захисту.
12              Головний спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому В.Білоголовий ознайомив учасників наради з результатами проведеної роботи щодо недоглянутих будинків. Повідомив, що по наданій головами квартальних комітетів інформації ведеться робота. На сьогоднішній день всього виявлено по місту 41 будинок, з них – по 8-ми знайдено власників та наведено порядок. Основна проблема полягає в тому, що дуже важко знайти власників, особливо, якщо вони проживають в іншому місті або навіть країні. Начальник КП "Шляховик" Л.Лаптєва та начальник ЖЕК №1 В.Рябовол проінформували присутніх про укладання договорів із жителями приватного сектору щодо вивезення та утилізації побутового сміття. Відповіли на численні запитання голів квартальних комітетів. По останньому питанню виступили Н.Брунцвік, начальник управління містобудування, архітектури та ЖКГ, і начальник спецінспекції В.Лобов. Н.Брунцвік проінформувала присутніх про те, що у рамках підготовки до святкування Дня міста, всі комунальні підприємства залучені до робіт по благоустрою міста та звернулася з проханням залучити жителів своїх кварталів до наведення ладу біля власних будинків. В.Лобов розповів про роботу спецінспекції, зокрема, що стосується несанкціонованих сміттєзвалищ - за останні 2 тижні складено 5 протоколів і направлено на розгляд адмінкомісії; наведено лад по питанню самовільного спилювання дерев тощо. По питанню самозвалищ всі учасники наради дійшли висновку, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять. Організаційні заходи по проведенню наради виконані організаційним відділом міськвиконкому.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 781 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0