Субота, 18.05.2024, 16:51

Головна » 2012 » Квітень » 23 » На нараді міського голови
На нараді міського голови

12 Сьогодні міський голова І.Крижановський провів нараду з питань відзначення в місті 26-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи та 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Він акцентував увагу на належному проведенні заходів, приурочених до цих дат.
26 квітня біля
до пам’ятного знаку на честь знам’янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбудеться година пам’яті.
У низці заходів з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років передбачено організаційні підготовчі питання урочистої ходи за участю ветеранів, мітингу пам’яті, покладання квітів до пам’ятного знаку на честь знам’янчан та мешканців району, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. За окремим планом передбачається проведення у навчальних закладах та в закладах культури тематичних заходів, зустрічей учнівських колективів з ветеранами Великої Вітчизняної війни.
Міський голова наголосив на питаннях завершення благоустрою міста.
На нараді також обговорили організаційні моменти щодо підготовки міського свята - танцювального конкурсу серед учнів загальноосвітніх шкіл міста «Барвінковий феєрверк», проведення якого заплановано на 1 травня.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 703 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0