Вівторок, 23.04.2024, 08:08

Головна » 2016 » Лютий » 20 » На площі "Героїв Майдану" відбувся траурний мітинг з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
Сьогодні, 20 лютого 2016 року, біля пам'ятного знаку "Героям, загиблим за свободу та незалежність України"  відбувся мітинг за участю керівництва міста, установ, організацій та підприємств, представників політичних партій, громадських організацій, волонтерів, учасники АТО, релігійних організацій, учнівської молоді та мешканців міста.

Відзначення другої річниці подій на Майдані пройшло під гаслом «Небесна Сотня. На сторожі гідності».

«Сьогодні ми зібралися для того, щоб вшанувати кращих синів України, адже саме вони боролися за наше гідне життя, і за яке вони віддали найцінніше – своє життя», – під час виступу зазначив міський голова Сергій Іванович Філіпенко.

20 лютого – у День Героїв Небесної Сотні, а також щорічно – у День захисника України 14 жовтня пам’ятаймо про них, знайомих і не знайомих; вони виконали свій обов’язок перед народом і країною.

У знак скорботи всі присутні вшанували пам`ять полеглих у боротьбі за Українську державу хвилиною мовчання та покладанням квітів до   пам'ятного знаку  "Героям, загиблим за свободу та незалежність України".

Цього ж дня міський голова С.Філіпенко, перший заступник міського голови В.Загородня, секретар міської ради Н.Клименко та члени міської спілки ветеранів АТО здійснили об'їзд могил загиблих учасників АТО в Донецькій та Луганських областях   ( Д.Цуркан, С.Капелюха, К.Носкова, В. Голий).

У всіх церквах міста відбулися панахиди за загиблими Героями Небесної  Сотні.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 972 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/4