Четвер, 28.03.2024, 16:35

Головна » 2015 » Серпень » 18 » На порядку денному питання ліквідації стихійної торгівлі
На порядку денному питання ліквідації стихійної торгівлі
   Міський голова Крижановський І. Б. провів робочу нараду за участю представників правоохоронних органів – т.в.о. начальника Знам'янського МВ УМВС України в Кіровоградській області Котиги С.В., т.в.о. заступника начальника Знам'янського МВ УМВС України в Кіровоградській області Чорненка В.Г., начальника відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі міськвиконкому - Третьякової К.В., працівників юридичного відділу міськвиконкому – Білоголового В.Г., СЕС – Манька С.В., керівника ринку КП «Ринокторгсервіс» Савельєва І.М. з питань ліквідації стихійної торгівлі продуктами харчування тваринного походження на прибудинковій території біля будинку №2 по вул. Привокзальній та біля будинку № 22 по вул. Жовтневій.
  Міський голова ознайомив присутніх з дорученням голови облдержадміністрації щодо заборони стихійної торгівлі та проведення відповідних заходів у 10-ти денний термін, нагадав про діючі рішення виконавчого комітету та розпорядження міського голови щодо заборони та ліквідації стихійної торгівлі.
  За підсумками проведеної наради вирішено:
- доручити відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі міськвиконкому підготувати проект розпорядження міського голови щодо затвердження нового складу тимчасової комісії по забороні стихійної торгівлі;
- провести рейд по перевірці місць стихійної торгівлі на прибудинковій території біля будинку №2 по вул. Привокзальній та біля будинку 22 по вул. Жовтневій.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 953 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 5.0/4