Понеділок, 06.05.2024, 08:49

Головна » 2013 » Вересень » 17 » На порядку денному питання протидії стихійній торгівлі в центральній частині міста

Міський голова Ігор Борисович Крижановський провів нараду з питань протидії стихійній торгівлі в центральній частині міста. В нараді прийняли участь керівник ЗМКП "Ринокторгсервіс" І.Савельєв, спеціаліст юридичного відділу з питань захисту прав споживачів В.Білоголовий, начальник відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі О.Кирпа, начальник відділу архітектури УМА та ЖКГ І.Качанов, начальник відділу "Спецінспекція" УМА та ЖКГ В.Лобов.

На нараді розглянуто питання приведення до належного санітарного стану території КП "Ринокторгсервіс" та прилеглих до підприємства територій. Під час наради розроблено спільні заходи щодо ліквідації місць стихійної торгівлі на прилеглій території біля будинку 22 по вулиці Жовтневій, ліквідації вуличної рекламної продукції, яка розміщена в місті без дозволів та ін.
За підсумками наради міський голова доручив відповідальним особам:

- створити робочу групу щодо перевірки законності розміщення рекламної продукції та ліквідації порушень;

- провести бесіду з власниками магазинів з питання освітлення магазинів у вечірній та нічних час;

- провести нараду з керівниками магазинів, що приймають участь у проекті "Купуй Кіровоградське" та "Соціальний магазин";

- перевірити дотримання суб'єктами господарювання правил торгівлі в місті (наявність вивісок, графіків роботи, книг скарг та пропозицій, викладка товару та наявність цінників).

Доручив керівнику ЗМКП "Ринокторгсервіс" вивчити питання та організувати торгівельні місця для торгівлі квітами та продукцією, вирощеною на власних присадибних ділянках.

Звернувся до керівництва міського відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області з проханням посилення контролю за правопорядком у центральній частині міста, а саме: місцях несанкціонованої торгівлі, дотримання правил дорожнього руху та ін.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1017 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0