Четвер, 28.03.2024, 15:52

Головна » 2011 » Липень » 22 » На розгляд постійних комісій
На розгляд постійних комісій
12       Відбулися засідання  постійних комісій міської ради, на яких обговорювались  проекти рішень, які виносяться на розгляд 14 сесії міської ради шостого скликання. Під час обговорення  були внесені зміни та пропозиції . Зокрема, до проекту рішення  « Про внесення змін  до рішення міської ради від 29.12.2010 р. №9  «Про  міський бюджет на 2011р.»  перший заступник міського голови В.Джулай вніс пропозицію збільшити план по доходах і видатках на 100 тис.грн., в т.ч. на КП «ЖЕК №1» - 70 тис.грн.;  КП «Шляховик» - 30 тис. грн.. Також до проекту рішення «Про затвердження Положення  про спеціалізовану  інспекцію з благоустрою м. Знам’янка в новій редакції» внесено  окремі зміни та доповнення. У роботі комісій взяли  участь міський голова І.Крижановський та секретар міськради А.Тесленко.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 748 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0