Четвер, 18.04.2024, 07:59

Головна » 2017 » Липень » 20 » На території Знам’янського району СБУ проведе антитерористичне навчання
На території Знам’янського району СБУ проведе антитерористичне навчання
У середу 26 липня 2017 року в с.Богданівка Знам’янського району відбудеться антитерористичне навчання із пошуку та знешкодження умовних диверсійно-терористичних груп, практичних заходів щодо реагування на можливі техногенні катастрофи, евакуації населення із районів ураження та ліквідації наслідків.
Тренування, що відбудуться в умовах максимально наближених до реальних, організовує Антитерористичний центр при Управлінні СБ України в Кіровоградській області за участі поліції, Нацгвардії, ДСНС, підрозділів ЗСУ та органів державної влади.
Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства.
Служба безпеки України закликає мешканців, які проживають у районі проведення навчань, з розумінням поставитися до певних незручностей та зберігати спокій.

Прес-група УСБУ в Кіровоградській області

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 700 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 5.0/1