Головна »
2012 » Грудень » 27 » На ветеранів чекало безліч подарунків та сюрпризів
09:42 На ветеранів чекало безліч подарунків та сюрпризів |
26 грудня 2012 року міський голова Ігор Крижановський та секретар Знам'янської міської ради, голова Знам'янської міської партійної організації "Партії регіонів" Андрій Тесленко побували на новорічному вогнику клубу «Ветеран», який відбувся у міському Палаці культури. Ігор Крижановський, в якості Діда Мороза, привітав присутніх з новорічними і різдвяними святами. У своєму вітальному слові він сказав: «Саме на вашому прикладі, шановні ветерани, нинішні та прийдешні покоління будуть вчитися, як потрібно любити свою землю, працювати, долати будь-які труднощі і здобувати життєві перемоги» . Також на ветеранів цього дня чекало безліч подарунків та сюрпризів.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 699 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 5.0/1 |