П`ятниця, 17.05.2024, 13:47

Головна » 2012 » Грудень » 27 » На ветеранів чекало безліч подарунків та сюрпризів
На ветеранів чекало безліч подарунків та сюрпризів

12         26 грудня 2012 року міський голова Ігор Крижановський та секретар Знам'янської міської ради, голова Знам'янської міської партійної організації "Партії регіонів" Андрій Тесленко побували на новорічному вогнику клубу «Ветеран», який відбувся у міському Палаці культури.
Ігор Крижановський, в якості Діда Мороза, привітав присутніх з новорічними і різдвяними святами. У своєму вітальному слові він сказав: «Саме на вашому прикладі, шановні ветерани, нинішні та прийдешні покоління будуть вчитися, як потрібно любити свою землю, працювати, долати будь-які труднощі і здобувати життєві перемоги» .

12          Також на ветеранів цього дня чекало безліч подарунків та сюрпризів.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 679 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1