Понеділок, 20.05.2024, 10:23

Головна » 2012 » Липень » 17 » На запитання мешканців міста під час "Гарячої лінії" відповідав міський голова І.Крижановський

12          У приміщенні редакції газети «Знам’янські вісті» відбулася «Гаряча лінія» міського голови Крижановського Ігоря Борисовича, під час якої міський голова відповідав на запитання мешканців міста. Питання, що ставилися під час «Гарячої лінії» стосувалися своєчасного прибирання сміття в центральній частині міста, утеплювання водопровідних труб у підвалах багатоповерхівок, ремонту дороги по вулицях Радянській та Маяковського, відновлення зовнішнього освітлення вулиць, ремонту ліфтів та ін. За підсумками роботи "Гарячої лінії" усі звернення направлені на виконання відповідальним посадовим особам. По кожному дзвінку міський голова дав відповідне доручення і пообіцяв співрозмовникам вжити вичерпних заходів для вирішення кожної озвученої проблеми.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 718 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0