Вівторок, 23.04.2024, 15:07

Головна » 2017 » Грудень » 19 » На Знам’янщині неповнолітніх клієнтів пробації привітали з Днем святого Миколая
На Знам’янщині неповнолітніх клієнтів пробації привітали з Днем святого Миколая
19.12.2017 року,  працівниками  Знам’янського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з благочинним Знам’янського округу митрофорним протиієреєм Василем Мазурком настоятелем Храма Преподобного Сергія Радонезького, який, також, є волонтером пробації поздоровили неповнолітніх клієнтів пробації з Днем  Святого Миколая.

Захід відбувся в Храмі  Преподобного Сергія Радонезького, та проведений з  метою забезпечення духовного розвитку, виховання патріотизму, культури і моралі, поваги до духовних традицій українського народу та історії України.

Василь Мазурок провів лекцію та зачитав молитву Великому Угоднику і святителю Божому Миколаю, після чого дітям було вручено посвячені іконки з образом св. Миколая та солодощів

Не обійшлося й без освячення присутніх свяченою  водою.

Марина Марула,
начальник Знам’янського відділу
з питань пробації
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 603 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0