Понеділок, 20.05.2024, 14:00

Головна » 2012 » Листопад » 14 » На Знам’янському ринку енергоносіїв з’явилася новинка
На Знам’янському ринку енергоносіїв з’явилася новинка

12         На Знам’янському ринку енергоносіїв з’явилася новинка.
ТОВ «ЕкоБіоФарм» (вул. Петровського, 162), яке очолює Юрій Митрофанович Цирульніков, щойно почало випускати вугільні брикети. Кажуть, дешевші за вугілля, а гріють не гірше.
Перший заступник міського голови Володимир Олександрович Джулай та секретар Знам'янської міської ради Андрій Вікторович Тесленко ознайомилися з початком виробничої діяльності ТОВ «ЕкоБіоФарм» по випуску вугільних брикетів, які виготовляються з дрібних фракцій двох видів вугілля.
Добра якість, низька ціна (до 1000 грн. за 1 т) є запорукою того, що в 2013 році місто припинить завезення вугілля з Донбасу та переведе котельні шкіл і дитячих садків південної частини міста і смт. Знам'янка Друга на цей вид палива.
Зекономлені кошти будуть направлені на модернізацію електроплит в їдальнях шкіл та дитячих садків, що в свою чергу дає, як засвідчив досвід такої роботи в ДНЗ №2, що по вул.Фрунзе, значну економію споживання електроенергії.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 682 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0