П`ятниця, 19.04.2024, 12:02

Головна » 2014 » Лютий » 7 » Нагальні проблеми міста Знам’янки обговорили голова обласної державної адміністрації та міський голова
      Нагальні проблеми міста Знам’янки обговорили сьогодні голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко та Знам’янський міський голова Ігор Крижановський.

Міський голова Ігор Крижановський повідомив очільнику області, що серед першочергових проблем Знам’янки, які потребують вирішення – завершення будівництва загальноосвітньої школи №5 та об’їзного шляху навколо міста.
Турбує знам’янське керівництво й незадовільний стан вуличних доріг. Власний дорожній фонд міста, запевнив мер Знам’янки, повністю направлено на утримання автошляхів.
Виходячи з вищенаведеного, Ігор Крижановський звернувся до голови ОДА з проханням розглянути питання про надання місту Знам’янка субвенції в сумі 2 млн. грн. на капітальний і поточний ремонт доріг за рахунок субвенції з державного бюджету – обласного бюджету та вільного залишку коштів дорожнього фонду області.
Андрій Ніколаєнко запевнив, що порушенні під час сьогоднішньої зустрічі проблемні питання міста залізничників триматиме на особистому контролі.

Із офіційного сайту Кіровоградської обласної державної адміністрації

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 922 | Додав: Zagor | Рейтинг: 2.0/4