Субота, 04.05.2024, 19:08

Головна » 2013 » Березень » 6 » Найкращих жінок міста вітає міська влада
Найкращих жінок міста вітає міська влада

12         Переддень весіннього свята місто Знам'янка, як і вся країна, вітає своїх чарівних жінок, кожна з яких гідна бути найгарнішою. Та не одною красою славляться знам'янчанки. Розум, наполегливість, вдача та сила характеру допомагають їм проявлятися у всіх сферах суспільного життя.
В урочистостях, які відбулися у міськвиконкомі з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, взяли участь жінки – керівники організацій, підприємств, установ міста, опікуни та багатодітні матері, згодом жінки – голови квартальних  та будинкових комітетів. Саме вони пов'язують міську владу та громаду. Вони допомагають вирішувати їх складні завдання.
12         Привітав присутніх жінок з  першим весняним  святом  від імені міського голови Ігоря Борисовича Крижановського, депутатського корпусу секретар міської ради Андрій  Вікторович Тесленко.
Депутат міської ради Олександр Григорович  Куцов привітав жінок-керівників органу самоорганізації населення з наступаючим святом, подякував їм за  громадську роботу.
Кращі працівники підприємств, установ, організацій міста, ветерани праці, опікуни, прийомні матері, багатодітну матері були нагороджені відзнаками Знам'янської міської ради.
Прекрасні представниці, які були присутні, мали змогу почути гарні слова на свою адресу та музичні вітання від вихованців дитячої музичної школи імені М.В.Лисенка.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 745 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0