12:41 Найкращих жінок міста вітає міська влада | |
![]() В урочистостях, які відбулися у міськвиконкомі з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, взяли участь жінки – керівники організацій, підприємств, установ міста, опікуни та багатодітні матері, згодом жінки – голови квартальних та будинкових комітетів. Саме вони пов'язують міську владу та громаду. Вони допомагають вирішувати їх складні завдання. ![]() Депутат міської ради Олександр Григорович Куцов привітав жінок-керівників органу самоорганізації населення з наступаючим святом, подякував їм за громадську роботу. Кращі працівники підприємств, установ, організацій міста, ветерани праці, опікуни, прийомні матері, багатодітну матері були нагороджені відзнаками Знам'янської міської ради. Прекрасні представниці, які були присутні, мали змогу почути гарні слова на свою адресу та музичні вітання від вихованців дитячої музичної школи імені М.В.Лисенка. | |
|