17:48 Напередодні Міжнародного дня інвалідів | |
![]() Торжественный, но с отблеском печали. Нет-нет и набежит на лица тень. Вы у друзей такое замечали? Но жизнь есть жизнь. Хоть пенсия мала, Не ждем, что кто-то нам долги заплатит. Мы оптимисты Нашего тепла Не только нам, но и здоровым хватит… У 1992 році за підсумками Десятиріччя ООН Генеральна асамблея проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямовано на залучення уваги до їх проблем, захист їх гідності, прав і благополуччя, на залучення уваги суспільства на переваги, які воно отримує, від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. ![]() 1 грудня 2011 року у приміщенні територіального центру нашого міста відбулась зустріч за «круглим столом» з представниками органів місцевої влади та самоврядування, управління праці соціального захисту населення , відділу по обслуговуванню ветеранів та інвалідів , міської ради ветеранів , міської громадської організації Червоного Хреста , територіального центру соціального захисту населення. Мета даного заходу – привернення уваги суспільства до проблем тих хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. З нагоди цього свята до всіх присутніх звернулись міський голова І.Крижановський та секретар міської ради А.Тесленко, які наголосили, що цей день – не свято, а скоріше нагода привернути увагу здорової частини суспільства до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями – невеликі пенсії, дорогі ліки, труднощі з працевлаштуванням, навчанням, потреба у догляді і допомозі із самообслуговування, вирішенні навіть найпростіших життєвих потреб. Міська рада, її виконавчі органи з розумінням ставляться до звернень та невирішених проблем сімей, в яких проживають інваліди. Міською радою багато років поспіль приймаються місцеві програми та заходи". Начальник відділу по обслуговуванню ветеранів та інвалідів А.Волошина розповіла, що метою такого зібрання - відволікти Вас від буденності, поспілкуватися у тісному теплому колі, висловити свою повагу і захоплення Вами, які не впали у відчай, не опустили руки, не замкнулися в 4-х стінах, а в силу своїх сил і можливостей працюєте, берете активну учать в громадському житті міста, займаєтесь рукоділлям, художньою самодіяльністю, виховуєте дітей і онуків. У нас є бажання, якщо і Ви нас підтримаєте, проводити такі зустрічі не лише один раз на рік – напередодні 3 грудня, а й, по можливості, частіше- звернулась Алла Волошина. ![]() Користуючись нагодою, хочу Вам побажати: міцного здоров’я, життєвої енергії, незламного духу, витримки, незважаючи на деякі невдачі та смуток - не залишати надію на краще, миру і спокою у Ваших домівках. Нехай Вас оточують близькі та розуміючі люди! А також зачитала вірш Олександра Блока: Зачем, зачем во мрак небытия Меня влекут судьбы удары? Ужели всё, и даже жизнь моя - Одни мгновенья долгой кары? Я жить хочу, хоть здесь и счастья нет, И нечем сердцу веселиться, Но всё вперед влечет какой-то свет, И будто им могу светиться! Пусть призрак он, желанный свет вдали! Пускай надежды все напрасны! Но там,- далёко суетной земли,- Его лучи горят прекрасно! Тобто, як не було б важке та болісне життя, але це наше життя, і світло є, треба жити, а не існувати! | |
|