10:30 Нарада керівників міських організацій політичних партій | |
![]() Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцький Андрій Анатолійович ознайомив присутніх із переліком об’єктів, на яких необхідно провести прибирання в першу чергу. ![]() міська партійна організація Партії Регіонів, молодіжна громадська організація «Союз молоді регіонів України» прибиратиме парк ім.. Т.Шевченка та прилеглу територію по вул.. Р.Люксембург; міська організація Комуністичної партії України – скверик за магазином «Меблі» по вул.. Свердлова; міська партійна організація «ВО «Батьківщина» - скверик навпроти кафе «Любава»; міська організація політичної партії «Наша Україна» - прилеглу територію біля автобусної зупинки «Дмитрівське КП» по вул.. Дмитрівській. Крім цього, голова парторганізації Б.Кубіцький планує посадити дерева і квіти біля пам’ятника Т.Шевченку та пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій в Україні; міські парторганізації ВО «Громада» та Єдиний Центр – прилеглу територію (садок) біля колишнього маслозаводу по вул..Дмитрівській; міські організації Української Народної Партії, «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи) впорядковуватимуть територію скверу за міським Палацом культури та біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій в Україні; міська організація Соціалістичної партії України - п'ятачок біля тепломережі по вул. Свердлова навпроти зупинки "Сортувальна". Лідери міських організацій політичних партій вирішили прийняти звернення до мешканців міста із закликом взяти участь у суботнику. Проведення загальноміського суботника заплановано на 30 березня поточного року. То ж до участі у ньому можуть долучитися всі бажаючі політичні сили, що діють на території нашого міста та мешканці міста, які їх підтримують. | |
|