Вівторок, 30.04.2024, 21:04

Головна » 2013 » Березень » 13 » Нарада керівників міських організацій політичних партій
Нарада керівників міських організацій політичних партій

12         12 березня міський голова Крижановський Ігор Борисович провів нараду керівників міських організацій політичних партій. На минулій нараді, що відбулася у лютому поточного року, Ігор Борисович запропонував місцевим політикам та їх однодумцям провести у місті у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» загальноміський суботник за участі членів парторганізацій. «Саме так, об’єднавшись,  спільними силами громада міста має піклуватися про чистоту в місті», - сказав міський голова. Підтримали ініціативу І.Крижановського міські організації: Комуністичної партії України, Всеукраїнського об’єднання «Громада», Партії Регіонів, «ВО «Батьківщина», Єдиного Центру, «Наша Україна», Української Народної Партії, Соціалістичної партії України, «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи), молодіжної громадської організації «Союз молоді регіонів України».
   Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцький Андрій Анатолійович ознайомив  присутніх із переліком об’єктів, на яких необхідно провести прибирання в першу чергу.

12         Кожна політична сила вибрала одну із запропонованих ділянок, які необхідно привести в порядок, зокрема:
міська партійна організація Партії Регіонів, молодіжна громадська організація «Союз молоді регіонів України» прибиратиме парк ім.. Т.Шевченка та прилеглу територію по вул.. Р.Люксембург;
міська організація Комуністичної партії України – скверик за магазином «Меблі» по вул.. Свердлова;
міська партійна організація «ВО «Батьківщина» - скверик навпроти кафе «Любава»;
міська організація політичної партії «Наша Україна» - прилеглу територію біля автобусної зупинки «Дмитрівське КП» по вул.. Дмитрівській. Крім цього, голова парторганізації Б.Кубіцький  планує посадити дерева і квіти  біля пам’ятника Т.Шевченку та пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій в Україні;
міські парторганізації ВО «Громада» та Єдиний Центр – прилеглу територію (садок) біля колишнього маслозаводу по вул..Дмитрівській;
міські організації Української Народної Партії, «УДАР» (Український Демократичний Альянс за Реформи)  впорядковуватимуть територію скверу за міським Палацом культури та біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій в Україні;
міська організація Соціалістичної партії України - п'ятачок біля тепломережі по вул. Свердлова навпроти зупинки "Сортувальна".
         Лідери міських організацій політичних партій вирішили прийняти звернення до мешканців міста із закликом взяти участь у суботнику.
         Проведення загальноміського суботника  заплановано на 30 березня поточного року. То ж до участі у ньому можуть долучитися  всі бажаючі політичні сили, що діють на території нашого міста та мешканці міста, які їх підтримують.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 741 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.7/3