Четвер, 18.04.2024, 03:58

Головна » 2011 » Липень » 11 » Нарада комунальників
Нарада комунальників

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцький А.А. провів нараду з керівниками комунальних підприємств міста, за участю начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  Брунцвик Н.В. Під час наради обговорено  стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 р.р. та затверджено перелік заходів по усуненню критичних зауважень, висловлених під час проведення звітно-виборних зборів квартальних комітетів у 2011 році. Керівники комунальних служб обговорили також стан поводження з побутовими відходами у місті та питання санітарної очистки міста.

За результатами роботи наради прийнято рішення та поставлено відповідні завдання: Зокрема, управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради ( нач. Брунцвік Н.В.) необхідно забезпечити контроль за своєчасною підготовкою об’єктів ЖКГ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр. – до 01.10.11.Вимагається постійне висвітлення в засобах масової інформації шляхів вирішення проблем та питань реформування і розвитку сфери поводження з побутовими відходами . Дано доручення керівникам комунальних підприємств міста вжити заходів по усуненню критичних зауважень, висловлених під час проведення звітно-виборчих зборів квартальних комітетів у 2011 році. КП «Шляховик» ( кер. Лаптєва Л.О.) проводити роботу щодо забезпечення належного санітарного стану території міста, в т.ч. у вихідні дні. Укласти договори із  власниками або наймачами, користувачами, у тому числі орендарями житлових будинків, земельних ділянок  на вивезення побутових відходів.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 887 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0