Четвер, 28.03.2024, 17:18

Головна » 2013 » Грудень » 17 » Нарада по питанню вирішення подальшої долі об'єктів незавершеного будівництва
Нарада по питанню вирішення подальшої долі об'єктів незавершеного будівництва
Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Заруцького А.А. відбулася нарада по питанню вирішення подальшої долі об'єктів незавершеного будівництва, добудова яких є недоцільною у м.Знам'янка. У нараді взяли участь: Лаптєва Л.О. — начальник управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, Качанов І.О. — начальник відділу архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, Мостовий О.Є. — головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. Запрошені: Кравцов Микола Олександрович — директор ВАТ "Акустика", Лепетко Олександр Вікторович — директор ВАТ "Пуансон", Рожков Олег Анатолійович — начальник управління статистики у Знам'янському районі.
Качанов Ігор Олексійович спільно з Рожковим Олегом Анатолійовичем детально ознайомили присутніх з необхідністю вирішення подальшої долі об'єктів незавершеного будівництва ВАТ "Акустика" і ВАТ "Пуансон". Лепетко Олександр Вікторович та Кравцов Микола Олександрович обговорили та визначились з подальшою стратегією списання об'єктів, добудова яких є недоцільною, які підлягають виключенню із реєстру державних органів статистики об'єктів незавершеного будівництва у м. Знам’янка, а саме:
ВАТ Знам'янський завод "Акустика", будівництво Ковальсько-пресового цеху по вул. Петровського, 1. Рік початку будівництва — 1992.
ВАТ Знам'янський завод "Акустика", будівництво інструментальної дільниці по вул. Петровського, 1. Рік початку будівництва — 1992.
ВАТ Знам'янський завод "Акустика", будівництво цеху литих магнітів по вул. Петровського, 1. Рік початку будівництва — 1977.
ВАТ Знам'янський завод "Акустика", будівництво складу по вул. Петровського, 1. Рік початку будівництва — 1977.
ВАТ Знам'янський завод "Акустика", будівництво складу паливо-мастильних матеріалів по вул. Петровського, 1. Рік початку будівництва — 1991.
ПАТ Знам'янський завод "Пуансон", будівництво лазні по вул. Дмитрівська, 86. Рік початку будівництва — 1992.
За результатами наради керівникам ВАТ "Акустика" та ВАТ "Пуансон" рекомендовано підготувати та подати до управління статистики у Знам'янському районі акти на списання та відповідні листи на вищевказані об'єкти для виключення їх із реєстру державних органів статистики до кінця 2013 року.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 860 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/1