Четвер, 25.04.2024, 01:41

Головна » 2011 » Жовтень » 27 » Спільна нарада по питанню встановлення меж міста з Петрівської сільською радою
Спільна нарада по питанню встановлення меж міста з Петрівської сільською радою

12  27 жовтня 2011 року відбулась нарада по питанню встановлення меж міста з Петрівської сільською радою, на якій були присутні міський голова І.Крижановський, голова райдержадміністрації В.Горб, начальник відділу Держкомзему А.Грицюк, начальник фінансового управління Знам'янської райдержадміністрації Г.Бискуб.
Як зазначила А.Грицюк, що на даний час, згідно статистичних даних, межа міста охоплює територію площею 1480 га(що складає 1.04 відсотка площі району), а фактично вже забудована територія міста значно більша.
Територія міста, що визначається, включає існуючу забудову, тенденції її розвитку, є основою стратегії планування комунальних послуг, таких як каналізація, водопровід, транспортна система та громадські будівлі, а всі землекористувачі в межах цієї території є споживачами матеріальних, соціальних, економічних, екологічних ресурсів міста, об'єктів громадського благоустрою.
Зміни в межах міста визначені з урахуванням розвитку міста, що склалися за період з 1956 року.
Землі включені в проектну межу міста використовуються для потреб підприємств, організацій та жителів міста Знам'янки.
Загальна площа земель, про які Знам'янська міська рада звертається з клопотанням про вилучення до Петрівської сільської ради Знам'янського району складає 1226, 93 га.
285,47 га на території Петрівської сільської ради, а саме: елеватор, РТП, ВАТ "Райпостач", посредторгсервіс(промкомбінат), асфальтний завод, ліс, ставок "Копанка",житлова забудова, територія "Фастівський парк".
В процесі обговорення представниками Знам'янської райдержадміністрації попередньо було дане погодження на вилучення асфальтного заводу, лісу, ставка "Копанка",житлової забудови, території "Фастівський парк".
Міський голова надав пропозиції, щоб ці території залишились в межах Петрівської сільської ради, а в межі міста ввійшли ті підприємства та житлова забудова, які фактично є частиною міста. Постільки учасники наради не дійшли спільної згоди, дані пропозиції обох сторін внесені до протоколу розбіжностей.
Наступне засідання по питанню встановлення меж міста з Дмитрівською сільською радою відбудеться 3 листопада 2011 року.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 784 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0