Середа, 03.07.2024, 06:30

Головна » 2011 » Квітень » 12 » Нарада по попередньому підведенню підсумків проведення акції «Зірка пам`яті» за І квартал 2011 р.

12      Керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко провела нараду по попередньому підведенню підсумків проведення акції «Зірка пам`яті» за І квартал 2011 р. Було заслухано інформацію головного спеціаліста міського відділу освіти В.Мурги стосовно волонтерської роботи, проведеної учнями шкіл по збору спогадів учасників бойових дій. Зібрані матеріали передані для розгляду та узагальнення у міську раду ветеранів. З учасниками бойових дій співпрацюють працівники апарату управління міськвиконкому. Про результати співпраці, вивчення їх потреб, шляхами їх реалізації ознайомив начальник управління праці та соціального захисту населення О.Молін. Обговорено також питання підтримки проведення «Зірки пам`яті» радою підприємців. Як повідомив заступник голови спілки підприємців С.Олійник, який був присутній на нараді, дане питання буде винесено на розгляд конференцію міської спілки підприємців, на яку запрошено і міського голову І.Крижановського. Участь у нараді взяли також міський голова І.Крижановський, перший заступник міського голови В. Джулай, голова міської ветеранської організації Г.Бабійчук, які поділились своїм баченням проведення роботи по акції «Зірки пам`яті». Одночасно було також обговорено питання святкування Дня Перемоги.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 875 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0