П`ятниця, 19.04.2024, 02:43

Головна » 2011 » Липень » 11 » Нарада при міському голові
Нарада при міському голові

Міський голова І.Крижановський  провів загальну нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів міськвиконкому, керівниками  організацій, установ та    комунальних підприємств міста. Було заслухано звіт керівників про виконану роботу за 6 місяців цього року та стан виконання доручень міського голови, даних під час попередньої наради. Начальник податкової інспекції М.Коротченко проінформував присутніх про хід виконання бюджетів усіх рівнів. Зокрема,  виконання міського бюджету становить 104%. Останнім часом збільшилась плата за землю на 56,4%. Однак він також констатував збільшення податкового боргу на понад 3 млн.грн. Заступник начальника міського відділу міліції, начальник міліції громадської безпеки Ю.Коваленко ознайомив із станом злочинності у місті. Начальник відділення Пенсійного фонду у м. Знам’янці Л.Суслов надав інформацію, що  план по надходженнях до Пенсійного фонду виконано на 101,1%; боржниками є ВАТ «Знам’янський завод «Пуансон» та КП «Шляховик». Пенсія призначається своєчасно і виплачується своєчасно. Начальник КП «ЖЕК №1» В.Рябовол закцентувала увагу на тому, що  головним  питанням є на сьогодні ремонт дахів будинків. Адже із 37  виконано ремонт тільки 18. Було заслухано  інформації начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Н.Брунцвік, начальника КП «Міська аварійна служба» О.Джулая та інших. Міський голова І.Крижановський   дав доручення стосовно підготовки Знам’янки до Дня міста, забезпечення  міських шкіл підручниками  та підготовки до осінньо-зимового періоду.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 849 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0