П`ятниця, 03.05.2024, 23:03

Головна » 2014 » Липень » 21 » Нарада щодо скорочення споживання природного газу
Нарада щодо скорочення споживання природного газу

Під головуванням міського голови в залі міськвиконкому відбулась загальноміська нарада щодо скорочення споживання природного газу. В нараді прийняли участь заступник міського голови Заруцький А.А., секретар міської ради Адамович Н.А., сільський голова смт. Знам’янка Друга Філіпенко С.І., начальник управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Лаптєва Л.О., начальник фінансового управління Іваськів Т.А., керівники комунальних підприємств: «ЗЖЕК №1» та «Ритуал», ЗВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», представники відділів освіти та культури, управління соціального захисту населення, Знам’янської ЦРЛ, Локомотивного депо, Ремонтного вагонного депо, Експлуатаційного вагонного депо, Знам’янської дирекції залізничних перевезень, ТОВ «Агропродукт», ТОВ «АСТІ Знам’янський елеватор», Міськрайонного центру зайнятості.

Міський голова проінформував присутніх, що, оскільки 3 16 червня 2014 року припинено постачання природного газу, заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації В.Рєзніком, всім підприємствам, установам та організаціям міста було дано термінове доручення: розробити оперативні плани технічних заходів щодо скорочення споживання природного газу на 30%.

Узагальнювати надані заходи буде управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. В подальшому розроблені та затверджені заходи необхідно буде захищати в обласній державній адміністрації.

Економію споживання природного газу планується досягти шляхом ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, проведення інвентаризації нежитлових приміщень з подальшим їх відключенням від теплопостачання, проведення роботи з боржниками, та перехід на альтернативні види палива, тощо.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1054 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0