П`ятниця, 26.04.2024, 11:11

Головна » 2011 » Лютий » 24 » Нарада з керівниками міських організацій політичних партій та громадських організацій
12      Перший заступник міського голови В.Джулай провів нараду керівників міських організацій політичних партій та громадських організацій, на якій проінформував про результати запровадження реформ Президента України В. Януковича за рік з дня прийняття присяги. Також він проінформував про діяльність виконавчого комітету Знам’янської міської ради за 100 днів роботи. Зупинився, зокрема, на реалізації проблемних питань житлового, комунального господарства. Дав характеристику діяльності медичних, освітніх, позашкільних закладів. Початок року виявився надто складним для міста. Міський бюджет не в змозі перекрити витрати, навіть на найважливіші питання життєдіяльності міста, розвитку соціальної та культурної сфер. Однак, це не значить, що в цих умовах припиняється розвиток міста: будуть виконуватись планові ремонти дахів, відновлення освітлення міста. У заході взяв участь міський голова І.Крижановський .
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 898 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0