Четвер, 28.03.2024, 18:36

Головна » 2012 » Лютий » 13 » Нарада з питань погашення заборгованості за послуги теплопостачання підприємствами міста

12         13 лютого 2012 року міський голова І.Крижановський провів нараду з питань погашення заборгованості за послуги теплопостачання підприємствами міста, в якій взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, в.о. директора Знам’янського комунального підприємства теплових мереж Е.Дегтяр, керівники підприємств-боржників. Станом на 10.02.2012 року заборгованість за теплову енергію підприємствами міста становить 395876,91 грн.
В.о. головного лікаря ДЗ «Відділкова лікарня ст. Знам’янка» ДП «Одеська залізниця» Л.Полєжай, тимчасово виконуючий обов’язки міського комісара Знам’янсько-Олександрівського об’єднаного міського військового комісаріату Р.Юзвенко проінформували про ситуацію, що склалася на підприємствах у зв’язку із заборгованістю за послуги теплопостачання.

12          Доручено керівникам підприємств-боржників у найкоротші терміни винайти можливість та провести розрахунки за спожиті послуги теплопостачання Знам'янського комунального підприємства теплових мереж.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 858 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0