Середа, 03.07.2024, 06:28

Головна » 2015 » Березень » 11 » Нарада з питань повноти надходжень акцизного податку з підакцизних товарів за січень 2015 року до міського бюджету

У залі засідань міськвиконкому під головуванням міського голови, за участю голови міської спілки підприємців С.В.Кліпацького та СПД - членів спілки, представників громадських організацій, податкової інспекції, секретаря ради, т.в.о. першого заступника міського голови Іваськів Т.А., керуючої справами міськвиконкому Меренкової Л.І., відділу економічного розвитку, юридичного відділу та платників акцизного податку була проведена нарада з питань повноти надходжень акцизного податку з підакцизних товарів за січень 2015 року до міського бюджету.

Проаналізувавши перелік СПД, які сплатили акцизний податок та суми сплати акцизного податку, що не відповідають реальним обсягам продаж та повноти сплати податку було запропоновано оприлюднити даний перелік у ЗМІ та на сайті міської ради, а також провести наступне засідання із зазначеного питання 13.03.2015р. о 13.00 годині в залі засідань міськвиконкому із залученням Знам'янського МРВ УМВС та підготувати звернення до мешканців міста щодо прийняття активної участі у реагуванні на випадки порушень правил торгівлі та законодавства у сфері торгівлі.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 971 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2