Четвер, 02.05.2024, 01:23

Головна » 2011 » Листопад » 9 » Нарада з працівниками бюджетних установ міста
Нарада з працівниками бюджетних установ міста

12    9 листопада 2011 року в залі засідань виконавчого комітету Знам’янської міської ради відбулась нарада під головуванням начальника міського фінансового управління Т. Іваськів з працівниками бюджетних установ міста.  По питанню щодо загальної характеристики складного фінансового стану міста до кінця поточного року інформувала начальник міського фінансового управління Т. Іваськів: « Недостатність асигнувань на заробітну плату з нарахуваннями складає 4,5 млн.грн., на енергоносії та комунальні послуги, що споживаються бюджетними установами – 1,2 млн.грн. Очікується кредиторська заборгованість (можливо прострочена) станом на 01.01.2012 року по заробітній платі та енергоносіям. Дотація з державного бюджету буде направлена місцевому бюджету виключно на заробітну плату працівникам бюджетних установ. По закладах освіти наповнюваність класів по м. Знам’янка складає 21 учень. Для порівняння в Чернігівській області з тим же числом жителів та учнів середня наповнюваність склала 26 учнів, що дає економію бюджетних коштів - 2,5 млн.грн.
Щодо проведених перевірок використання бюджетних коштів проведених по інших районах Кіровоградської області виявлені слідуючи порушення: виявлено порушень на загальну суму 5,8 млн.грн., з них 1.4 млн.грн., призвели до втрат бюджету, всупереч ст., ст.89-91 Бюджетного Кодексу України видатки ІІ кошика на позашкільну освіту та на виконання цільових програм міського рівня здійснювались за рахунок доходів І кошика,при наявності в бюджеті незабезпеченості видаткової частини на заробітну плату та енергоносії бюджетних установ, планування і фінансування інших видатків, громадських організацій, програм місцевого значення є порушенням; невірно нарахована індексація на заробітну плату бюджетних установ в двох районах та м. Олександрія.
- Що стосується питання проекту бюджету на 2012 рік, продовжила Тетяна Анатоліївна,
-бюджетний 2012 рік спрямований на інвестиційно-іноваційний курс. По Кіровоградській області:збільшення субвенцій з державного бюджету соціального характеру – 40 млн. грн..; субвенція на охорону здоров’я -101,2 млн.грн., з них 50 млн. грн.. – на придбання автотранспорту;субвенція на утримання доріг комунальної власності зведеного бюджету м.Знам’янка складе 707 тис.грн.; державний фонд регіонального розвитку країни – 2 млрд.грн.
Незабезпеченість бюджету м.Знам’янка на наступний бюджетний рік складає 25% від загальних видатків.
Відповідно до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», схваленого 14 вересня 2011 року Кабінетом Міністрів України доведено зростання видатків на заробітну плату на 15,9%, також враховано збільшення ціни на природний газ для бюджетних установ, але фактичне зростання видатків на заробітну плату та енергоносії очікується 28%. По розрахункам Головного фінансового управління по області незабезпеченість на заробітну плату та енергоносії на наступний бюджетний рік складе 246 млн.грн., а всього 358 млн.грн.. Обсяг коштів, що підлягають передачі до Державного бюджету на 2012 рік по м.Знам’янка складе 23025,2 тис.грн., що проти 2011 року збільшено на 8824,4 тис.грн.
12            В зв’язку з великим розміром вилучення, міський бюджет не буде мати змогу його виконувати, тому не буде мати права отримувати короткотермінову позичку на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ. Доходи, які залишаться в міському бюджеті не покриють реальних потреб по видатках., - підкреслила Т.Іваськів.
За підсумками проведеної наради було вирішено спільно співпрацювати щодо вирішення складного фінансового стану в місті. Головним розпорядникам бюджетних коштів зробити перерозподіл коштів із інших видатків на енергоносії. Всі видатки, які не будуть використані до кінця поточного року - направити на першочергові витрати . Проводити жорстку економію бюджетних коштів та енергоресурсів. До 01 червня 2012 року повинні бути прийняти паспорти бюджетних програм в бюджетних установах міста - наголосила начальник фінансового управління.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 889 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0