Субота, 04.05.2024, 12:01

Головна » 2013 » Серпень » 2 » Народний аматорський хор локомотивного депо Знам’янка Одеської залізниці “Джерело” відзначає своє 25 – річчя

Дорогі ювіляри!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя від дня створення Вашого славетного колективу - народного аматорського хору локомотивного депо Знам’янка Одеської залізниці "Джерело”, який став одним із найвідоміших і найулюбленіших колективів нашого міста та України.

По своїй квітучій творчій ниві Ви несете у широкий світ пісню-душу нашого народу.
Дякуємо Вам за любов до народної пісні, за збереження народних традицій рідного краю. Нехай Ваша неперевершена яскрава творчість і надалі хвилює серця вдячних шанувальників.

Хай промені радості, втіхи завжди освітлюють дорогу Вашого життя, а досвід, вміння та енергія вкладаються у творчу працю. Хай завжди Вас хвилює і заворожує краса музики, яку Ви знаєте, відчуваєте і любите.
           Нехай Ваша творчість і надалі не знає кордонів, лине від серця до серця та єднає нас в ім’я щасливого майбутнього України.
Бажаємо всім Вам, ще довго радувати своїми виступами знам’янчан, міцного здоров’я, щастя, успіхів, добробуту, життєвих гараздів, мирного неба, благополуччя, достатку у Ваших родинах.

Зі щирою повагою,
        міський голова                                             І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 830 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0