Головна »
2011 » Грудень » 16 » Не залишився без уваги влади жоден соціально-необхідний об'єкт для нашого міста
16:24 Не залишився без уваги влади жоден соціально-необхідний об'єкт для нашого міста |
16 грудня 2011 року відбулася робоча зустріч міського голови І.Крижановського з заступником голови Кіровоградської облдержадміністрації С.Яременком, за участю першого заступника міського голови В.Джулая, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцького. Під час зустрічі було оглянуто нову техніку, а саме автомобіль дорожний комбінований МДКЗ-10 на базі МАЗ-5337.Даний автомобіль оснащений піскорозкидуючим, поливомийним обладнанням, щіточним устаткуванням та додатковим навісним оснащенням. Експлуатація такої машини надасть змогу вчасно та якісно посипати піском, розчищати від снігу вулиці міста та видаляти з дорожнього полотна дрібне сміття, пил та сніг. Не залишились без уваги влади і такі соціально важливі об'єкти для нашого міста як, будівництво школи № 5, котелень міського Палацу культури та ДЮСШ. На всіх об'єктах тривають роботи.
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 824 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |