16:14 Небайдужість міської влади до вирішення актуальних проблем міста | |
![]() "Завдяки цій події, у приміщенні окрім тепла, також з'явилася гаряча вода", – коментує головний лікар Бонк Вікторія Євгенівна, - тому із сьогоднішнього дня працівники станції швидкої медичної допомоги працюватимуть у теплому приміщенні". Головний лікар та працівники швидкої медичної допомоги, в свою чергу, подякували міській владі за небайдужість до вирішення такої актуальної проблеми на сьогоднішній день, як тепло в приміщеннях. | |
|