Головна »
2013 » Жовтень » 3 » Недопущення продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів - на контролі у міської влади
10:21 Недопущення продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів - на контролі у міської влади |
На виконання доручення Президента України про вжиття заходів щодо недопущення продажу дітям алкогольних та тютюнових виробів, відповідно до диста Уповноваженого Президента України з прав дитини Павленка Ю.О. щодо проведення заходів, спрямованих на недопущення продажу дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів, службою у справах дітей Знам’янської міської ради,спільно з МВ УМВС В Кіровоградській області, юридичним відділом Знам’янської міської ради,відділом освіти, відділом у справах молоді та спорту, міським ЦССДМ, відділом економічного розвитку промисловості, інфраструктури та торгівлі, було здійснено дві перевірки за місцем продажу тютюнових виробів, алкогольних напоїв, а саме: центральна та північна частини міста, район «пождепо». В ході рейду були виявлені порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, згідно ст.156 ч.2 Адміністративного кодексу України, про що складено два адміністративні протоколи з подальшим притягненням винних осіб до адміністративної відповідальності.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 970 |
Додав: Zagor
| Рейтинг: 1.0/1 |