Неділя, 16.06.2024, 16:39
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2014 » Лютий » 27 » Неформальне професійне навчання
15:16
Неформальне професійне навчання
     
12
Протягом професійного життя багато громадян працюють на підприємствах, набувають при цьому знань та оволодівають певними навичками, які фактично перевищують рівень попередньо набутої освіти, але не мають цьому документального підтвердження.

Підтвердження результатів неформального професійного навчання для працівника – це підґрунтя для професійного вдосконалення, зростання заробітної плати та побудови подальшої кар’єри.

Особливо це важливо для забезпечення зайнятості людей старшого віку, які на ринку праці є категорією, найбільш чутливою до кризових змін в економіці.
Так на виконання вимог Закону України «Про зайнятість населення» від 05 липня 2012 року №5067–VI, щодо неформального професійного навчання, постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2013 року № 340 затверджено «Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями».

Цим Порядком визначено поняття «неформальне професійне навчання» – це набуття особою професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання, а також визначено сам механізм підтвердження результатів такого неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

За допомогою неформального навчання громадяни мають змогу підтвердити професійну кваліфікацію. Підтвердження кваліфікації здійснюється підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, які відповідають вимогам, установленим Мінсоцполітики та Міністерством освіти і науки. Особі, яка підтвердила кваліфікацію, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. У разі виявлення в особи під час проходження процедури підтвердження кваліфікації рівня професійних знань, умінь та навичок, достатніх для виконання окремих видів робіт за професією, їй видається сертифікат оцінювання.

Підтвердити кваліфікацію можуть громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яких визнано в Україні біженцями, яким надано притулок в Україні, яких визнано особами, що потребують додаткового захисту, яким надано тимчасовий захист, а також ті, що одержали дозвіл на імміграцію в Україну. Фінансування підтвердження кваліфікації здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця.

Організація роботи з підтвердження кваліфікації здійснюється Державною службою зайнятості та її територіальними органами відповідно до затвердженого переліку робітничих професій.


Начальник відділу
активної підтримки безробітних
Баланенко О.С.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 945 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Кировоград: новости и сайты