Субота, 04.05.2024, 23:50

Головна » 2014 » Квітень » 21 » Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі
Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі

12 У ніч з 19 на 20 квітня міський голова Крижановський Ігор Борисович, керуюча справами міськвиконкому Меренкова Лілія Іванівна, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Загородня Валентина Григорівна побували у всіх Українських Православних церквах, де привітали священнослужителів та прихожан церков зі святом Великодня. Вручили вітальні листівки та подарунки керівникам релігійних громад.

Вітаючи з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння, міський голова сказав: "Нехай цей день гуртує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього.

Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям.

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здіснення найзаповітніших сподівань".
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 847 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3