Середа, 24.04.2024, 00:57

Головна » 2013 » Грудень » 19 » Нещодавно автопарк Знам’янського міськвідділу міліції поповнився новеньким автомобілем
Ключі від нового автомобіля "Тойота Пріус" начальнику Знам’янського міськвідділу вручив начальник УМВС України в Кіровоградській області генерал-майор міліції Костянтин Пожидаєв.

Вже найближчім часом на новенькому автомобілі правоохоронці будуть патрулювати вулиці міста та району, де є потреба не лише збільшити кількість патрульних нарядів, але й зробити міліцію більш мобільною. За допомогою цього транспортного засобу патрульна служба матиме можливість більш оперативно виконувати покладені на неї завдання із забезпечення правопорядку на території міста та району.
За традицією автомобіль було освячено
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 827 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/2