09:42 Незабутнє свято | |
![]() На святі діти виразно декламували вірші про мову, Україну, показали інсценівку про виникнення писемності, підготували презентацію про Нестора літописця, Кирила і Мефодія. Вокальна група заспівала пісню «При долині кущ калини». Був проведений конкурс «Найкращий знавець рідного слова». Переможцем стала Посторонко Анатолія, яка отримала подарунок, а інші - були відзначені призами. Всі учні отримали велике задоволення. Учні 6-В класу. Класний керівник Кушкіна Олена Євгеніївна | |
|