Четвер, 25.04.2024, 13:45

Головна » 2015 » Травень » 8 » Незабутня зустріч фронтовиків
Незабутня зустріч фронтовиків
   Незабутня зустріч фронтовиків відбулася напередодні Дня Перемоги в чарівному куточку Чорного лісу на галявині «Ветеран» з міським головою І.Крижановським, секретарем міської ради Н.Адамович, начальником Знам’янської дирекції залізничних перевезень В.Казанджієм, начальником управління соціального захисту населення А.Волошиною, директором територіального центру Т.Костіковою, ветеранським активом міста.
  Ведуча свята заступник голови ветеранської організації Т.Пояркова поіменно назвала ветеранів-фронтовиків, а присутні привітали їх оплесками: Голуба І.С., Мірошніченка Т.І., Ніклонського Г.І., Куценко С.І., Смірнова М.П., Афанаськф В.І., Булаву П.М., Касьяненкф В.М., Петровф І.С., Погрібного І.М., Шумейка В.З., Приходькф В.П., Сідельника М.П.
   Теплі слова на їх адресу говорила, як Тетяна Андріївна, так і гості, які вітали з ювілеєм Перемоги , бажали міцного здоров’я, миру, шани від дітей, онуків.
12Просили їх не спішити поповнювати журавлиний ключ, який пливе по небу, вітаючи з небес усіх живих по Землі.
Смачною солдатською кашею пригощали присутніх працівники терцентру. Завдячуючи їм, галявина «Ветеран» була святково прибрана: з кульками, лозунгами, квітами на столах. Долучилися до пригощання фронтовиків народний депутат України О.Довгий, керівництво відділення Приватбанку. Святковий настрій допомагали підтримувати постійні аматори своєї справи: Анатолій Делістьянов, Сергій Долинський.
Співали ветерани багато фронтових пісень, Л.Гребеннікова привітала баладою «Фронтовики», В.Мацко розповідав гуморески з буденного життя, які ще довго будуть згадувати учасники свята.
  Від ветеранів подякував за організацію зустрічі М.Смірнов, висловив слова надії, що саме на цій галявині, яка стала місцем зустрічі знам’янчан, ще багато років міська влада та ветеранська організація будуть вшановувати сивочолих ветеранів.
  Голова територіальної ветеранської організації залізничників Лідія Геращенко подякувала присутнім за теплу передсвяткову зустріч, запросила на заходи до Дня Перемоги 9 травня.

Голова міської організації ветеранів України                              Г.Бабійчук

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 941 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 5.0/1